Logi sisse

Kaotasid parooli?
Pole veel registreeritud? Registreeru

Ostukorv

Teie ostukorv on tühi.

Info

Meie põhieesmärk on välja töötada parimaid maalikomplekte, veendumaks, et kliendid on protsessi ja lõpptulemusega täiesti rahul. Me võtame klientide tagasisidet tõsiselt ja arendame oma tooteid järjepidevalt. Me keskendume uuendustele ja kvaliteedile, et teha maalimine kõigile jõukohaseks ja meeldivaks, olenemata nende varasemast kogemusest.

1. Kas ma olen võimeline maalima „pilti numbrite järgi“, kui ma pole enne seda aastaid pintsilt käes hoidnud?

Jah, Te saate seda teha, kui näitate üles pisut kannatlikkust ja täpsust. Kui Teil on olemas soov luua, valmistada rõõmu nii endale, kui ka teistele, on algus tehtud. Kunstiteose kvaliteet sõltub sellest, kuivõrd hästi on joonistatud see või teine objekt ja sellest, kuidas on välja valitud pintslitõmbe värvitoon. Objektide joonistamise kõrge kvaliteet saavutatakse tänu lõuendile laboritingimustes peale kantud täpsetele joontele (tulevase pildi mallile). Tavaliselt kasutab kunstnik oma töös standartseid värvitoone, mida nad segavad paletil, saades vajalikud varjundid. Ilma eriliste oskusteta, treeninguteta on seda väga raske teha. Kuid Te saate just nende värvide komplektid, mis on vajalikud Teie poolt valitud töö loomiseks. Sellepärast kasutades meie „numbrite järgi maalimise komplekte“ saate Te kerge vaevaga suurepärased tulemused, mis üllatavad teie sõpru ja tuttavaid.

2. Kas tõesti maalimisega numbrite järgi saadakse tõeliste maalidega sarnased pildid.

Kui Te kavatsete maalida pildi kunstimuuseumi või galerii jaoks, siis tuleb Teil muidugi valida mõni muu loomingu tee, kuid, meie tahame Teile öelda, et oleme isiklikult testinud üle kümne erineva komplekti ja võime nüüd veendumusega väita, et kui loominguliselt läheneda tulevase pildi süžee valikule ja näidata selle joonistamisel vajalikku täpsust, siis võib saadud töö olla kaunistuseks praktiliselt igas interjööris. Sõltumata sellest, kas Te soovite jätta pildi endale või anda see üle kingitusena. Selleks on meie kataloogis esindatud mitmesuguste teemade komplektid.

3. Milliseid vahendeid ja seadiseid on mulle vaja maalimiseks numbrite järgi?

Komplektis leiate raamile paigutatud lõuendi, millele on eelnevalt joontega peale kantud ala. Iga ala on tähistatud numbriga ning numbritele vastavad värvid, millega see ala tuleb värvida lõuendil. Täites kõik alad õigesti, saate Te valmis pildi.