Logi sisse

Kaotasid parooli?
Pole veel registreeritud? Registreeru

Ostukorv

Teie ostukorv on tühi.

Raamimine

Raam Sinu Kunstiteosele

Meie tootevalikust leiate laia valiku pildiraame, mis on disainitud sobima ideaalselt Omaarti toodetega. Olgu selleks minimalistlik raam, mis rõhutab maali peensusi, või soe puitraam, mis lisab teosele kodust hubasust – meil on midagi iga maitse ja stiili jaoks.

Raamimisteenused Iga Vajaduse Jaoks

Pakume mitte ainult pildiraame, vaid ka professionaalset raamimisteenust fotodele, lõuenditele ja muudele esemetele. Meie kogenud meistrid kasutavad ainult parimaid materjale, et teie mälestused ja kunstiteosed saaksid vääriliselt esitletud.

Erimõõtudes Alusraamid Sinu Unikaalsetele Teostele

Kas teil on erilise suurusega kunstiteos, mis vajab ainulaadset raami? Meie meeskond valmistab erimõõdus alusraame, et tagada teie teosele täiuslik sobivus ja esitlus.

Taskukohased Hinnad

Meie raamide hinnad on mõistlikud, alates 20 eurost kuni 55 euroni suurusele 400x500mm, pakkudes suurepärast kvaliteeti ilma, et see koormaks teie eelarvet.

Kiire ja Kvaliteetne Valmistamisprotsess

Iga raami valmistamine – alates lõikamisest kuni kokkupanekuni – on usaldatud meie osavatele käsitöölistele, kes tagavad, et iga detail on täiuslik. Protsess võtab aega 2 kuni 10 tööpäeva, et saaksite oma raamitud teose võimalikult kiiresti kätte.

Võta Meiega Ühendust

Kui soovite oma kunstiteosele või mälestusele leida ideaalset raami, võtke meiega ühendust telefonil 605 9559 või e-posti teel info@omaart.ee. Oleme siin, et aidata teil leida täiuslik raam, mis täiendab teie interjööri ja toob esile teie kunsti ilu.

Raam