Kevät 50x65

Tuotenumero: TO632
Hinta:
45,00 €
Määrä: - +

Vajate veel vaid puhast vett ja töökohta – molbertit või lauda.

Omaart komplektide kasutamise kasulikud nõuanded:

1. Maalimiskomplektis leiate akrüülvärvide komplekti (mis on iga maali puhul individuaalne); mitu eri suurusega pintslit ning kontroll-lehe.

2. Kontroll-leht on vajalik värvitud alade kontrollimiseks, et saaksite valmis maali õigete värvitoonidega viimistleda, eriti veel siis, kui olete kogemata mõne olulise ala vale värviga katnud. Kontroll-leht hoidke alles kuni maal on täielikult valmis. NB! Trükki värvid ja maali värvid võivad erineda (see on seotud värvide ja trükki tehnologiaga).

3. Värvide lahustaja on vesi. Soovitame kasutada võimalikult vähe vett. Loputage pintsel vees, kuivatage salvrätiga, ja hakake värvima. Värvi jätkub kogu maali jaoks ja jääb veel ülegi!

4. Pildi tegemine võtab aega umbes üks nädal kuni mittu kuud, sõltuvalt sellest, kui palju aega te maalimisele pühendate.

5. NB! Pärast värvi kasutamist sulgege kindlasti värvipurk, muidu värv võib ära kuivada ja muutuda kasutamiskõlbamatuks.

6. OmaArt’i hüva nõuanne: alustage maalimist tumedatest toonidest ja lõpetage heledate toonidega. Üldiselt tuleb heledaid toone mitu korda üle värvida, et kõik numbrid korralikult katta, sest heledad värvid pole piisava intensiivsusega, et esimesel korral värvitud pinda hästi katta.

7. Tume ala millel puudub number (ja mis on tavaliselt halli värvi) värvitakse värviga, mille purgil puudub number – komplektis on sellisele purgile kleebitud valge/must ring. Esineb mõnedel maalidel.

8. Kaks-kolm päeva pärast pilti lõpetamist võib maali üle lakkida ja raamida. Nii säilib teie värvitud maal veel palju aastaid.

Samanlaiset tuotteet
Tuotenumero: TO001
30,99 €
Tuotenumero: TO510
30,00 €
Tuotenumero: TO242
31,99 €
Tuotenumero: TO497
31,99 €
Tuotenumero: TO590
28,79 € (10%)
31,99 €