Info

1. Kas ma olen võimeline maalima „pilti numbrite järgi“, kui ma pole enne seda aastaid pintsilt käes hoidnud?

 Te saate seda teha, kui näitate üles pisut kannatlikkust ja täpsust. Kui Teil on olemas soov luua, luua ilusaid esemeid, valmistada rõõmu nii endale, kui ka teistele – on see kõige tähtsam. Lubage Teile selgitada, miks Teil tuleb see välja. Kunstiteose kvaliteet sõltub sellest, kuivõrd hästi on joonistatud see või teine objekt pildil ja sellest, kuidas on välja valitud pintslitõmbe värvitoon. Objektide joonistamise kõrge kvaliteet saavutatakse tänu lõuendile laboritingimustes peale kantud täpsetele joontele (tulevase pildi mallile). Tavaliselt kasutab kunstnik oma töös standartseid värvitoone, mida nad segavad paletil, saades vajalikud varjundid. Ilma eriliste oskusteta, treeninguteta on seda väga raske teha. Kuid Te saate just nende värvide komplektid, mis on vajalikud Teie poolt valitud töö loomiseks. Sellepärast kasutades meie „numbrite järgi maalimise komplekte“ saate Te kerge vaevaga suurepärased tulemused, mis üllatavad teie sõpru ja tuttavaid.

2. Kas tõesti maalimisega numbrite järgi saadakse tõeliste maalidega sarnased pildid.

Kui Te kavatsete maalida pildi kunstimuuseumi või galerii jaoks, siis tuleb Teil muidugi valida mõni muu loomingu liik. Kuid, meie tahame Teile öelda, et oleme isiklikult testinud üle kümne erineva komplekti ja võime nüüd veendumusega väita, et kui loominguliselt läheneda tulevase pildi süžee valikule ja näidata selle joonistamisel välja täpsust, siis võib saadud töö olla kaunistuseks praktiliselt igas interjööris. Sõltumata sellest, kas Te soovite jätta pildi endale või anda see üle kingitusena. Selleks on meie kataloogis esindatud mitmesuguste žanrite ja suundade kümned komplektid.

3. Milliseid vahendeid ja seadiseid on mulle vaja maalimiseks numbrite järgi?

Komplektis leiate raamile tõmmatud lõuendi, millele on eelnevalt joontega peale kantud alade kogum. Iga ala on tähistatud numbriga. Numbritele vastavad värvid, millega see ala tuleb värvida lõuendil. Täites kõik alad õigesti ja saate Te valmis pildi. Joonte kogum muutub suurepäraseks kunstiteoseks, mille te võite lisada oma kunstiteoste kollektsiooni.