Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine

1. Tulge ise Omaarti kontorisse järele – TASUTA. Võtke isikutunnistus kaasa.

2. Omniva pakiautomaadist – 2.40 + km. Tuleb 7 tööpäeva jooksul, saate telefonile sõnumi uksekoodiga. Pakki hoitakse seal 7 kalendripäeva.

3. Smartposti pakiautomaati – 1.99 + km. Tuleb 5 tööpäeva jooksul, saate telefonile sõnumi uksekoodiga. Pakki hoitakse seal 7 kalendripäeva.

4. Omniva kulleriga – 4.90 + km. Tuleb 7 tööpäeva jooksul. Kuller helistab ette ja lepib toomise aja kokku. Kui üle anda pole võimalik, siis läheb pakk postiasutusse, kust saate selle 15 kalendripäeva jooksul ise ära tuua. Telefonile või e-mailile saate sellekohase sõnumi

 

Kasulikke näpunäiteid

1. Maalimiskomplektis on nummerdatud akrüülvärvid, kolm erinevat pintslit, kontroll-leht ja maali ülesriputamiseks vajalikud tarvikud.

2. Kontroll-lehe pealt saate vaadata, kas olete kõik õigesti teinud, ja vajadusel parandada. Hoidke see maali valmimiseni alles.

3. Kasutage võimalikult vähe vett. Kuivatage pintsel salvrätiga, kui olete seda vees loputanud. Värvi jätkub ja jääb ülegi!

4. Kui teete maalimises vaheaja, pange kõik värvitopsid kindlalt kinni.

6. Parem on alustada tumedatest toonidest ja lõpetada heledatega. Heledaid tuleb mitu korda üle värvida, et trükitud numbrit katta.

7. Halli värvi ala, kus numbrit pole, värvitakse värviga, mil samuti numbrit pole – topsil on lihtsalt valge sõõr.

8. Paar nädalat pärast pildi lõpetamist on see piisavalt kuivanud ja selle võib üle lakkida ning raamida. Soovitame kindlasti lakkida, siis püsib maal aastaid ilus.

9. Tehke kindlasti ka foto oma maalist ja lisage see Omaarti Facebooki lehele. See pakub seal rõõmu teistele ning osaleb konkurssidel, mida me korraldame.

10. Ärge unustage, et Omaart on alati valmis teid aitama! Võtke julgesti ühendust ja küsige  kõike, mis puutub maalimisse.